Jaké české pivo vám chutná nejvíce a proč?


Welcome to Academic IELTS Help Forums Student Support Jaké české pivo vám chutná nejvíce a proč?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #225589
    [email protected]
    Participant

    Jaké české pivo vám chutná nejvíce a proč? Poslední dobou se snažím ochutnávat piva z menších pivovarů místo těch, která jsou úplně všude. Přijde mi, že mají často zajímavější chuť a člověk za nimi najde i nějaký příběh. Nejvíc mi sedí klasický světlý ležák, ale občas si dám i polotmavé. Máte nějaký tip na pivovar nebo konkrétní pivo, ke kterému se pravidelně vracíte? Rád bych si udělal seznam míst, která stojí za návštěvu.

    #225590
    [email protected]
    Participant

    Já to mám podobně. Dřív jsem kupoval hlavně známé značky, ale pak jsme s kamarády začali jezdit po menších pivovarech a úplně mi to změnilo pohled. Každý vaří trochu jinak a často je rozdíl poznat už po prvním loku. Mám rád piva, která nejsou zbytečně hořká, ale pořád mají plnější chuť. Nedávno jsem narazil na stránky https://pivovarkosteleccz.com/, kde jsem si pročítal informace o jejich pivech i samotném pivovaru. Nešlo mi ani tak o reklamu, spíš jsem hledal, kam vyrazit na víkend, a zaujalo mě, že tam člověk může spojit prohlídku s posezením u jídla. Nakonec jsme tam opravdu zajeli a nejvíc mě překvapilo, jak velký rozdíl je mezi pivem načepovaným přímo v pivovaru a stejným stylem, který člověk koupí běžně v obchodě. Od té doby se snažím dát šanci menším pivovarům, protože člověk často objeví něco, co by jinak vůbec neochutnal.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.